• RNDr. Ján Adámik
      • RNDr. Ján Adámikvedúci krúžku
      •  Jana Behanovská
      • Jana BehanovskáŠkolníčka
      • Mgr. Nadežda Bírešová Gruľová
      • Mgr. Nadežda Bírešová GruľováUčiteľka
      • Mgr. Miroslava Debnárová
      • Mgr. Miroslava DebnárováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. B
      • Mgr. Vladimír Fabo
      • Mgr. Vladimír FaboUčiteľ
      • Mgr. Mária Fabová
      • Mgr. Mária FabováUčiteľka
        Triedna učiteľka: SEKUNDA
      • Mgr. Monika Findriková
      • Mgr. Monika FindrikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: OKTÁVA
      •  Iveta Hlaváčiková
      • Iveta HlaváčikováUpratovačka
      • PhDr. Veronika Horálová
      • PhDr. Veronika HorálováUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. A
      •  Martin Hronský
      • Martin Hronskývedúci krúžku
      •  Renáta Hudecová
      • Renáta HudecováHlavná kuchárka
      •  Renáta Ihringová
      • Renáta IhringováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      • PaedDr. Adriana Júdová
      • PaedDr. Adriana JúdováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. B
      •  Anna Kašiarová
      • Anna Kašiarovápersonalistka
      • Mgr. Barbora Kinková
      • Mgr. Barbora KinkováZástupkyňa
      •  Jana Kmeťová
      • Jana KmeťováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      • Mgr. Zuzana Kohútová
      • Mgr. Zuzana KohútováUčiteľka
      •  Oľga Kopisová
      • Oľga Kopisováúčtovníčka
      •  Anna Kyseľová
      • Anna KyseľováUpratovačka
      • Mgr. Ivana Lapinová
      • Mgr. Ivana LapinováUčiteľka
        Triedna učiteľka: SEXTA
      • Ing. Miroslava Mališová
      • Ing. Miroslava MališováHospodárka
      •  Jarmila Matlová
      • Jarmila MatlováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      • Ing. Dana Matušková
      • Ing. Dana MatuškováUčiteľka
      • PaedDr. Miroslava Mesárošová
      • PaedDr. Miroslava MesárošováUčiteľka
      • Mgr. Norbert Nagy
      • Mgr. Norbert NagyUčiteľ
      •  Lívia Ölvecká
      • Lívia ÖlveckáUpratovačka
      • Ing. Dana Paálová
      • Ing. Dana PaálováRiaditeľka
      • Mgr. Erika Pajerská
      • Mgr. Erika PajerskáUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. A
      • Mgr. Ingrid Panáková
      • Mgr. Ingrid PanákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. A
      • Mgr. Stanislava Považanová
      • Mgr. Stanislava PovažanováUčiteľka
      • Mgr. Eva Ruriková
      • Mgr. Eva RurikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. A
      • Mgr. Miriam Sajvaldová
      • Mgr. Miriam SajvaldováUčiteľka
      • Mgr. Slavomíra Snopková
      • Mgr. Slavomíra SnopkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: KVINTA
      •  Janka Speváková
      • Janka SpevákováVedúca ŠJ
      • Mgr. Adela Stajníková
      • Mgr. Adela StajníkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: TERCIA
      • Mgr. Igor Stemnický
      • Mgr. Igor StemnickýUčiteľ
        Triedny učiteľ: III. B
      • Mgr. Leontína Striežovská, PhD.
      • Mgr. Leontína Striežovská, PhD.Učiteľka
      • Mgr. Peter Sučanský
      • Mgr. Peter SučanskýUčiteľ
      • Mgr. Renata Szviteková
      • Mgr. Renata SzvitekováUčiteľka
        Triedna učiteľka: KVARTA
      • Mgr. Zuzana Šályová
      • Mgr. Zuzana ŠályováUčiteľka
        Triedna učiteľka: SEPTIMA