• Darujte nám 2% z dane

• Vážení rodičia a priatelia Gymnázia Milana Rúfusa!

Ďakujeme za štedrú podporu, ktorú ste nám preukázali v predchádzajúcich obdobiach poukázaním 2% z Vašich daní, ktoré nám pomohli realizovať rôzne aktivity v roku 2020.

Žiarsky gymnaziálny neinvestičný fond a  Združenie rodičov a aj vďaka Vám môžu finančne podporovať výchovno-vzdelávaciu i mimoškolskú činnosť študentov Gymnázia Milana Rúfusa.

Aj v tomto roku naša škola patrí do zoznamu prijímateľov pre použitie podielu zaplatenej dane na osobitné účely podľa zákona o dani z príjmov č. 595/2003 Z. z.

V prípade, že chcete aj touto formou podporiť našu školu, môžete tak urobiť buď na účet Žiarskeho gymnaziálneho neinvestičného fond v Žiari nad Hronom alebo na účet Združenia rodičov pri Gymnáziu Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom.

Upozorňujeme, že v súlade s usmernením Finančného riaditeľstva SR je možné poukázať podiel zaplatenej dane za rok 2019 len na presne určených tlačivách.

Tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby i Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti sú na stiahnutie nižšie. Potvrdenie o zaplatení dane vystavuje zamestnávateľ.

Údaje Žiarskeho gymnaziálneho neinvestičného fondu:

• IČO:                                 31908349
          • Právna forma:                neinvestičný fond
          • Obchodné meno:          Žiarsky gymnaziálny neinvestičný fond
          • Sídlo:                                J. Kollára
          • Súpisné/orientačné číslo:   2
          • PSČ:                                965 01
          • Obec:                               Žiar nad Hronom

Predvyplnené tlačivo na stiahnutie pre podporu ŽGNF - Vyhlásenie o poskytnutí 2 % dane z príjmu pre zamestnancov

(formulár je editovateľný pokiaľ si dokument prevezmete)

Tlačivo - Potvrdenie o zaplatení dane z príjmov zo závislej činnosti (prikladá sa k vyhláseniu)

Údaje Združenia rodičov:

• IČO:                                  37949161
          • Právna forma:                 občianske združenie
          • Obchodné meno:           Združenie rodičov pri Gymnáziu Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
          • Sídlo:                                J. Kollára
          • Súpisné/orientačné číslo:    2
          • PSČ:                                 965 01
          • Obec:                                Žiar nad Hronom

Predvyplnené tlačivo na stiahnutie pre podporu ZR  - Vyhlásenie o poskytnutí 2 % dane z príjmu pre zamestnancov

(formulár je editovateľný pokiaľ si dokument prevezmete)

Tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa § 50 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov“ je k dispozícií aj na sekretariáte školy.

Ďakujeme za Vašu podporu. Každý príspevok bude využitý na zlepšenie a skvalitnenie procesu vzdelávania našich študentov.

Ing. Dana Paálová, riaditeľka školy

Aktualizácia: 18. 03. 2021