• RNDr. Ján Adámik
      • RNDr. Ján Adámikvedúci krúžku
      •  Martin Čamaj
      • Martin Čamajvedúci krúžku
      • Mgr. Miroslava Debnárová
      • Mgr. Miroslava DebnárováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. B
      • Mgr. Vladimír Fabo
      • Mgr. Vladimír FaboUčiteľ
      • Mgr. Mária Fabová
      • Mgr. Mária FabováUčiteľka
        Triedna učiteľka: PRIMA
      • Mgr. Monika Findriková
      • Mgr. Monika FindrikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: SEPTIMA
      •  Iveta Hlaváčiková
      • Iveta HlaváčikováUpratovačka
      • PhDr. Veronika Horálová
      • PhDr. Veronika HorálováUčiteľka
        Triedna učiteľka: I. A
      •  Renáta Hudecová
      • Renáta HudecováHlavná kuchárka
      •  Renáta Ihringová
      • Renáta IhringováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      • PaedDr. Adriana Júdová
      • PaedDr. Adriana JúdováUčiteľka
      •  Jana Kapráľová
      • Jana KapráľováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      •  Anna Kašiarová
      • Anna Kašiarovápersonalistka
      • Mgr. Barbora Kinková
      • Mgr. Barbora KinkováZástupkyňa
      •  Jana Kmeťová
      • Jana KmeťováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      • Mgr. Zuzana Kohútová
      • Mgr. Zuzana KohútováUčiteľka
      •  Oľga Kopisová
      • Oľga Kopisováúčtovníčka
      • PaedDr. Kamila Kubišová
      • PaedDr. Kamila KubišováUčiteľka
      •  Anna Kyseľová
      • Anna KyseľováUpratovačka
      • Mgr. Ivana Lapinová
      • Mgr. Ivana LapinováUčiteľka
        Triedna učiteľka: KVINTA
      •  Jozef Martinka
      • Jozef MartinkaÚdržbár
      •  Blanka Martinková
      • Blanka MartinkováPracovníčka v prevádzke ŠJ
      • Ing. Dana Matušková
      • Ing. Dana MatuškováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. B
      • PaedDr. Miroslava Mesárošová
      • PaedDr. Miroslava MesárošováUčiteľka
      • Mgr. Norbert Nagy
      • Mgr. Norbert NagyUčiteľ
      • Ing. Dana Paálová
      • Ing. Dana PaálováRiaditeľka
      • Mgr. Erika Pajerská
      • Mgr. Erika PajerskáUčiteľka
        Triedna učiteľka: II. A
      •  Mária Páleníková
      • Mária PáleníkováUpratovačka
      • Mgr. Ingrid Panáková
      • Mgr. Ingrid PanákováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. A
      •  Mária Pavlová
      • Mária PavlováVedúca ŠJ
      • Mgr. Stanislava Považanová
      • Mgr. Stanislava PovažanováUčiteľka
        Triedna učiteľka: IV. C
      • Mgr. Eva Ruriková
      • Mgr. Eva RurikováUčiteľka
        Triedna učiteľka: III. A
      • Mgr. Miriam Sajvaldová
      • Mgr. Miriam SajvaldováUčiteľka
      •  Lena Schwarzová
      • Lena SchwarzováHospodárka
      •  Oľga Sliacka
      • Oľga SliackaŠkolníčka
      • Mgr. Slavomíra Snopková
      • Mgr. Slavomíra SnopkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: KVARTA
      •  Janka Speváková
      • Janka SpevákováPokladníčla
      • Mgr. Adela Stajníková
      • Mgr. Adela StajníkováUčiteľka
        Triedna učiteľka: SEKUNDA
      • Mgr. Igor Stemnický
      • Mgr. Igor StemnickýUčiteľ
        Triedny učiteľ: II. B
      • Mgr. Leontína Striežovská, PhD.
      • Mgr. Leontína Striežovská, PhD.Učiteľka