• Darujte nám 2% z dane

• Vážení rodičia a priatelia Gymnázia Milana Rúfusa!

Ďakujeme za štedrú podporu, ktorú ste nám preukázali v predchádzajúcich obdobiach poukázaním 2 % z Vašich daní, ktoré nám pomohli realizovať rôzne aktivity aj v roku 2023.

Združenie rodičov vďaka Vám môže finančne podporovať výchovno-vzdelávaciu i mimoškolskú činnosť študentov Gymnázia Milana Rúfusa.

Aj v tomto roku môžete našu školu podporiť prostredníctvom podpory Združenia rodičov pri Gymnáziu Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom, ktoré patrí do zoznamu prijímateľov pre použitie podielu zaplatenej dane na osobitné účely podľa zákona o dani z príjmov č. 595/2003 Z. z. aj v tomto roku.

Od roku 2024 už nie je možné zasielať 2 % z Vašich daní Žiarskemu neinvestičnému gymnaziálnemu fondu, ktorý v novembri 2023 ukončil svoju činnosť.

V súlade s usmernením Finančného riaditeľstva SR je možné poukázať podiel zaplatenej dane za rok 2023 len na presne určených tlačivách.

Tlačivo Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby je na stiahnutie nižšie. Je k nemu potrebné doložiť aj tlačivo Potvrdenie o zaplatení dane, ktoré vystavuje zamestnávateľ.

Údaje Združenia rodičov:

• IČO: 37949161
          • Právna forma: občianske združenie
          • Obchodné meno: Združenie rodičov pri Gymnáziu Milana Rúfusa v Žiari nad Hronom
          • Sídlo: J. Kollára
          • Súpisné/orientačné číslo: 2
          • PSČ: 965 01
          • Obec: Žiar nad Hronom

Predvyplnené tlačivo na stiahnutie pre podporu Združenia rodičov pri GMRZH

Vyhlasenie_2_percenta_2023.pdf (na stiahnutie s predvyplnenými údajmi združenia)

Tlačivo „Vyhlásenie o poukázaní podielu zaplatenej dane z príjmov fyzickej osoby podľa § 50 zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov“ je k dispozícií aj na sekretariáte školy.

Každý príspevok bude využitý na zlepšenie a skvalitnenie procesu vzdelávania našich študentov.

Ďakujeme za Vašu podporu.

Ing. Dana Paálová, riaditeľka školy

Aktualizácia: 06.02.2024