• Oznamy

• Výchovný poradca
          Mgr. Zdena Štefancová

Okrem práce výchovného poradcu na škole vyučujem predmety: telesná výchova a etická výchova.

Kontaktná adresa:                        zdena.stefancova@gymzh.sk

z.stefancova@gmail.com

Konzultačné hodiny:                         Piatok od  10.30 - 12.30 hod.

v kabinete výchovného poradcu na 2. poschodí (vedľa IV. A triedy)

podľa potreby aj v iný čas (kedykoľvek), podľa dohody

Konzultačné hodiny Centra pedagogicko-psychologického poredenstva a prevencie

v Žiari nad Hronom:

Utorok  od 13.00 - 16.00 hod.

Poskytujú odborné poradenstvo v oblasti:

- pedagogickej - problémy učenia sa

- psychologickej - osobnostné problémy

- špeciálno-pedagogickej - práca so žiakmi so ŠVVP

Konzultačné hodiny sú vyhradené pre rodičov, žiakov ako aj pedagógov.